1. Úvod
  2. Informácie
Informacie o nás

Náš e-shop Penguin-readers.sk sa zameriava na zjednodušenú čítanie (anglicky simplififed readers), ktorá je neoddeliteľnou súčasťou výučby angličtiny. Rozvíja jazykové schopnosti pomocou klasických aj práve populárnych knižných diel, ktoré sú starostlivo vyberané a upravovaná tak, aby zodpovedala stupňu znalosti študentov.

Pre otázky týkajúce sa objednávok nás kontaktujte na email eshop@venturesbooks.com

 

 

O zjednodušenej čítaniu Pearson English Readers

Pearson English Readers (predtým Penguin Readers) predstavuje výsledok práce skúsených lektorov angličtny, ktorí poupravili klasické diela svetových autorov a vytvorili takzvanú zjednodušenú čítanie. Takto poupravené príbehy a romány sú určené pre štúdium anglického jazyka zábavnou formou a stretávajú sa tak s obrovským úspechom!

Vaši obľúbení Penguin Readers sa mení na Pearson English Readers. Ide o zjednodušené čítanie tak, jakjste zvyknutí, ale s novým názvom a dizajnom kníh. Pearson je najväčšou svetovou vzdelávacie a vydavateľskou spoločnosťou so sídlom v Londýne. Jednou z hlavných činností je vydávanie anglickej vzdelávacie literatúry. Z učebníc angličtiny Pearson sa učia deti aj dospelí po celom svete. Pearson podporuje a združuje tie najlepšie lektormi angličtiny, ktorí pre neho pracujú ako autori učebníc.

Čítanie tvorí jeden zo základných pilierov výučby cudzieho jazyka (spolu s písaním, rozprávaním a počúvaním). Pearson English Readers sú rozdelené do niekoľkých úrovní obtiažnosti a ponúkajú tak čítanie ako pre úplných začiatočníkov tak i pre pokročilých čitateľov, ktorí však ešte nie sú schopní úplne zvládnuť knihy v origináli.

Pearson English Readers sú však dobrým základom na to, aby ste raz mohli čítať aj originálne anglickú literatúru!